2022-10-05, trečiadienis, 18:47.     Šiandien Pagojukai saulė teka 07:42, leidžiasi 18:55, dienos ilgumas 11:13.

Artėjant Vėlinių savaitgaliui - svarbu nepamiršti specialistų nurodymų ir rekomendacijų

Artėjant Vėlinių savaitgaliui - svarbu nepamiršti specialistų nurodymų ir rekomendacijų

Lietuvoje sparčiai augant COVID-19 ligos atvejų skaičiui,  sveikatos priežiūros specialistai prašo gyventojų išlikti sąmoningais ir Vėlinių savaitgalį atsakingai laikytis visų nustatytų infekcijos plitimo reikalavimų. Raseinių rajono savivaldybės gydytoja Akvilė Juškienė ragina gyventojus šiuo laikotarpiu apsiriboti tik artimųjų kapų lankymu ir nekontaktuoti su giminaičiais. Jei jaučiate COVID-19 ligai būdingus simptomus ( karščiavimas, kosulys, dusulys ir kiti kvėpavimo sutrikimai) – likite namuose.

 

  Primename, kad spalio 21 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimu karantinas Raseinių rajone pratęstas iki lapkričio 6 dienos 24:00 val.

 

VIEŠOS VIETOS

  Raseinių rajone gyventojai privalo viešosiose vietose būti ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis. Išimtis taikoma tik šeimos nariams. Taip pat būtina laikytis ne mažesnio nei 2 m atstumo tarp asmenų, vengti tiesioginio fizinio kontakto ir laikytis asmens higienos reikalavimų.

 

  Vyresni nei 6 metų asmenys, viešosiose vietose privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).

 

VIEŠAS TRANSPORTAS

  Keliaujant viešuoju transportu galioja tos pačios taisyklės - būtina dėvėti asmens apsaugos priemones, laikytis fizinės distancijos ir rankų higienos.

Contact form

Šios dienos vardadieniai