2022-10-05, trečiadienis, 17:45.     Šiandien Pagojukai saulė teka 07:42, leidžiasi 18:55, dienos ilgumas 11:13.

„Knygų Kalėdos“

2014-01-15, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
„Knygų Kalėdos“

   Jau trečią kartą surengta akcija „Knygų Kalėdos“. Akcijoje, kaip ir kasmet dalyvavo Knygynas „Žiburys“. Akcijos metu knygos buvo dovanojamos Šiluvos vidurinės mokyklos, Girkalnio pagrindinės mokyklos, Betygalos Maironio vidurinės mokyklos, Šaltinio pagrindinės mokyklos, Žemaičio gimnazijos, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos,  bibliotekoms. Taip pat Raseinių rajono savivaldybės viešajai bibliotekai, Berteškių bei Katauskių bibliotekoms.

 


   Norime padėkoti UAB“ AUTEX“ direktoriui Andriui Brazui, kuris jau antri metai davanoja knygas mūsų krašto bibliotekoms. Malonu pasidžiaugti glaudžia Girkalnio mokyklos bendruomene, kuri pati sau pasidovanojo nemažai knygų. Taip pat dėkojame gydytojui M. Tamaliūnui, A. Račui iš Pramedžiavos, bibliotekininkėms, pirkusioms knygas savo skaitytojams bei kitiems žmonėms, kurie knygas dovanojo ar savo vaikų lankomai mokyklai, ar savo krašto bibliotekai. Prie akcijos prisidėjo ir UAB „Žiburys“.

 


  Buvo iš ties smagu sutikti  nuoširdžius, įdomius ir senai matytus žmones. Užeikite ir jūs, galbūt per knygą ir Jūs pasieksite savo širdį, arba knyga liks Jūsų širdyje. Iki gražių susitikimų ir ateityje.


Gražių prasidėjųsių metų.

Knygynas „Žiburys“

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai