2022-08-11, ketvirtadienis, 00:17.     Šiandien Pagojukai saulė teka 05:59, leidžiasi 21:12, dienos ilgumas 15:12.

Konkurso-apžiūros „Gražinkime savo aplinką“ vertinimo grupė tęsia darbą (2)

Konkurso-apžiūros „Gražinkime savo aplinką“ vertinimo grupė tęsia darbą

Konkurso-apžiūros „Gražinkime savo aplinką“ vertinimo grupė tęsė darbą ir aplankė dar 22 konkursui pasiūlytus objektus Girkalnio, Ariogalos, Betygalos, Pagojukų ir Raseinių seniūnijose.

 

   Girkalnio seniūnijos Šeimyniškių kaime apžiūrėtas Danutės ir Vidmanto Anusevičių vienkiemis, Girkalnio miestelyje - Jurgitos Saročkienės sodyba, Girkalnio vaikų darželis, Pramedžiavos kaime – bendruomenės namai.

 

   Ariogalos seniūnijos Didžiulių kaime vertinimo grupė grožėjosi Dianos ir Gražvydo Kaupaičių sodyba, Plikių kaime - Linos ir Antano Ramanauskų vienkiemiu.

 

   Ariogalos mieste aplankytos Dalės ir Gedemino Ūselių, Lidijos ir Kęstučio Kiaulėnų bei Aistės ir Nerijaus Zaksų sodybos.

 

   Betygalos seniūnijoje komisija apžiūrėjo Ilgižių mokyklos-daugiafunkcio centro viešąją erdvę, Rimgailų kaime - Arvido ir Ramunės Šmitų vienkiemį, kaimų bendruomenės „Steponkaimis“ aplinką, Betygalos miestelyje - Aušros ir Dariaus Vasiliauskų sodybą, o Berteškių kaime - Elenos Vitkuvienės sodybą.

 

   Pagojukų seniūnijoje Kaulakių kaime aplankyta Sandros Dargužytės sodyba ir IĮ „Vaigmila“.

 

   Raseinių seniūnijoje apžiūrėtas Rosvaldo ir Redos Kunickų vienkiemis Daugodų kaime, Vidutės ir Zigmo Micevičių sodyba Arškainiuose, Norgėlų kaime - Plento g. 5 daugiabučio gėlynas, Norgėlų kaimo parkas ir aikštė bei bendruomenės namų viešoji erdvė, o Gabšiuose - kaimo turizmo sodyba „Karpynė“.

 

   Šiandien vertinimo grupė aplankys likusius 14 objektų Šiluvos, Raseinių miesto ir Kalnujų seniūnijose, o tada jau spręs, kam šiemet atiteks gražiausios miesto, miestelio ir kaimo sodybos, vienkiemio, gyvenvietės, bendruomenės centro, įmonės ir kt. vardas.


 

Contact form

 

Maryte iš Viduklės 2016-07-22 20:38:57 IP: 78.62.38.183

Myliu visus gėlininkus ir gražių sodybų šeimininkus.Puoselėkite GROŽĮ,GĖRĮ ir tai labai gerai!!!

 

gelyte 2016-07-22 20:28:15 IP: 78.62.38.183

Kaip smagu,kad Lietuva grazeja!!! Ko daugiau graziu sodybu,tuo lengviau nugaleti ir sunkumus, iseini,pasivakstai,atrodo geles pacios kalbina tave.Sekmes visiems...

Šios dienos vardadieniai