2022-10-05, trečiadienis, 19:06.     Šiandien Pagojukai saulė teka 07:42, leidžiasi 18:55, dienos ilgumas 11:13.

Pagojukai nukeliavo „Rudens taku“

2017-10-24, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Pagojukai nukeliavo „Rudens taku“

Pagojukų seniūnijoje jau seniai gyvuoja tradicija rudens metą krūvon susirinkti visoms seniūnijos bendruomenėms ir pasidžiaugti per vasarą nuveiktais darbais, pasididžiuoti užaugintu ir jau surinktu derliumi. Šių metų šventei teko darganota praeito šeštadienio popietė, bet tai nesutrukdė visiems suburti Kaulakių kultūros „rūmuose“ . Visos penkios Pagojukų seniūnijos bendruomenės paruošė nuostabius kiemelius, atvežė gausybę gėrybių, kurias patys užaugino.

 

 

   O kai šventė graži, tai ir svečią pasikviesti ne gėda. Bendruomenių šventę savo apsilankymu pagerbė Pagojukų seniūnijos seniūnas Antanas Valantinas, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, Tarybos narė Aurelija Rimkienė, kurie į šventę atvyko su dovanomis.

 

   Šventėje skambėjo kaulakiškių moterų vokalinio ansamblio, dueto ir solistės Audronės (vadovas V. Paulauskas) dainos.

 

   Išnaudojant gražią progą, buvo pagerbti gražiausių seniūnijos sodybų šeimininkai: Kristina ir Vilmantas Baltrušaičiai iš Akstinų bendruomenės, Danguolė ir Zenonas Macevičiai iš Kaulakių bendruomenės, Irena ir Mindaugas Jonas Budvyčiai iš Skirmantiškės, Raimonda ir Kęstutis Montrimai iš Sargelių bendruomenės centro, gražiausio seniūnijos vienkiemio savininkai Simona ir Algirdas Lukošiūnai.

 

   Šventėje skambėjo kaulakiškių moterų vokalinio ansamblio, dueto ir solistės Audronės (vadovas V. Paulauskas) dainos, visus linksmino Kęstučio Kliknos atliekami kūriniai.


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai