2022-10-05, trečiadienis, 18:26.     Šiandien Pagojukai saulė teka 07:42, leidžiasi 18:55, dienos ilgumas 11:13.

Pagojukų seniūnijoje – tradicinė žemėtvarkos ir hidrotechnikos inžinierių profesinė šventė

2019-06-03, paskelbė Seniūnijų ŽINIOS
Pagojukų seniūnijoje – tradicinė žemėtvarkos ir hidrotechnikos inžinierių profesinė šventė

Kiekvienais metais pirmąjį birželio šeštadienį švenčiama žemėtvarkos ir hidrotechnikos inžinierių profesinė šventė. 2019 m. įvyko jau 20-oji tradicinė šventė, kuri buvo organizuota Raseinių rajono Pagojukų seniūnijos Dvarviečių stovyklavietėje. Kartu buvo surengta ir Nacionalinės žemės tarnybos darbuotojų vasaros šventė.

 

Šventėje dalyvavo ir visus šalies hidrotechninkus, melioracijos ir žemėtvarkos specialistus pasveikino Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla. Jis kartu su Savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vyriausiaja specialiste, atliekančia skyriaus vedėjo funkcijas, Lina Čėsniene padėkojo Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Raseinių skyriaus vedėjui ir specialistams už glaudų bendradarbiavimą ir mero padėkos raštus įteikė NŽT Raseinių skyriaus vedėjui Jurgiui Plieskiui, skyriaus vyriausiosioms specialistėms Irenai Kuzienei, Jolantai Bacienei, Vidai Mačiulskienei.

 

Profesinės šventės metu vyko įvairūs konkursai, atrakcionai, varžytuvės. Šeštadienio popietė tapo nuotaikinga bendraminčių švente.

 


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai