2022-10-05, trečiadienis, 17:25.     Šiandien Pagojukai saulė teka 07:42, leidžiasi 18:55, dienos ilgumas 11:13.

Raseinių rajone pareigūnai lanko saugios kaimynystės grupes

2015-10-01, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Raseinių rajone pareigūnai lanko saugios kaimynystės grupes

  Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai aktyviai skatinantys Saugios kaimynystės grupių plėtotę, nesustoja dalintis savo daugiamete patirtimi. Šiuo metu Raseinių rajone yra įkurta 41 Saugios kaimynystės grupė.

 

 

          2015 metais įkūrus rajone 10 Saugių kaimynysčių grupių galima daryti išvadą, kad visuomenė tampa vis aktyvesnė viešojo saugumo ir nusikaltimų prevencijos srityse, auga gyventojų sąmoningumas ir organizuotumas.

 

 

          Rugsėjo 29 d. Kaulakių gyvenvietės bendruomenės namuose buvo susitikta su 3-ius metus gyvuojančios Saugios kaimynystės grupės koordinatoriumi Algimantu Babiliu, Pagojukų seniūnijos seniūnu Antanu Valantinu bei gyventojais. Susirinkime kaimo gyventojams pateikti sėkmingai veikiančių grupių pavyzdžiai, bendradarbiavimo formos, kalbėta apie vagysčių prevenciją, sukčių problemą, nepilnamečių užimtumą ir saugų eismą. Susirinkę kaulakiškiai buvo aktyvūs, uždavė jiems rūpimus klausimus. Saugios kaimynystės grupės atstovai pritarė, jog viešuose renginiuose būtų ribojamas alkoholiniais gėrimų pardavimas, taip žmonės labiau prisidėtų prie gražesnės ir saugesnės aplinkos kūrimo. 

 

 

          Gyventojai žadėjo palaikyti dar glaudesnius ryšius su šalia gyvenančiais kaimynais, daugiau dėmesio skirti vagysčių iš gyvenamųjų patalpų prevencijai, rodyti tik gerą pavyzdį jauniems vairuotojams. Kiekvienas renginyje dalyvavęs gyventojas buvo apdovanotas atšvaitu, įvairiais prevenciniais lankstinukais. Saugios kaimynystės grupės koordinatoriui A. Babiliui dėkota už pastangas, kuriant saugią aplinką.

 

 

 

Šiaulių AVPK info.

Contact form

Šios dienos vardadieniai