2020-06-02, antradienis, 08:52.     Šiandien Pagojukai saulė teka 04:58, leidžiasi 21:59, dienos ilgumas 17:i.

Sveikatingumo diena

2013-07-12, paskelbė Giedrius Germanavičius
Sveikatingumo diena

Gaivią liepos pradžios dieną į Akstinų kaimo bendruomenės sporto aikštyną rinkosi  vyresni ir jaunesni Akstinų ir aplinkinių kaimų gyventojai turiningai,  sveikai praleisti    laisvalaikį.


        Renginio pradžioje   projekto „Eismo saugumas bendruomenėse 2013“antro etapo vykdymas- susitikimas  su Raseinių rajono policijos komisariato darbuotojais, kurie pravedė paskaitą „Saugi vasara“. Gerbiami lektoriai priminė pėsčiųjų, dviratininkų, vairuotojų  saugaus eismo taisykles kelyje, atsakė į gyventojų keliamus klausimus. Praktiškai parodė kaip svarbu tamsiu paros metu dėvėti saugumo liemenes, atšvaistus...  Akstiniškiai  kaip didžiausią problemą kėlė pro gyvenvietę pravažiuojančių transporto priemonių  greičio viršijimą.


           Drauge prisiminėme  elgesio prie vandens telkinių taisykles, galvos apdangalų svarbą karštu paros  metu.
           Visiems nuo seno aišku, jog sportas – mūsų sveikata. Tad pasportuokime, pabendraukime  drauge! Palavinkime vikrumą, pastabumą, orientaciją, taiklumą...  Kuo geriausios sveikatos, puikių sportinių pasiekimų kaimo gyventojams linkėjo Pagojukų seniūnijos seniūnas Antanas  Valantinas.


           Įvairaus amžiaus bendruomenės nariai ir jų atžalos aktyviai   išbandė  savo sportines  jėgas  rungtyse :  „Aplink kalades“, „Kas greičiau nušliuoš su „slidėmis“, „Šokinėjimas su maišais“, „Baudų mėtymas į krepšį“, „ Tinklinio žaidimas“, „Linksmosios estafetės“...


          Visi renginio dalyviai  buvo apdovanoti Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos saugaus eismo priemonėmis, juostiniais ir pakabinamais  atšvaistais, kalendoriais. 


          Akstinų  kaimo bendruomenės pirmininkė Zita Baltrušaitienė

Contact formŠios dienos vardadieniai