2022-08-10, trečiadienis, 23:12.     Šiandien Pagojukai saulė teka 05:58, leidžiasi 21:14, dienos ilgumas 15:16.

Šventinis konkursas „Kalėdinės vitrinos“ Raseinių rajone

2018-12-16, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Šventinis konkursas „Kalėdinės vitrinos“ Raseinių rajone

Šventiškai papuošta Jūsų įstaigos ar įmonės vitrina gali būti verta ne tik akių pasigėrėjimo, bet ir prizo! Jau nuo šiandien startuoja šventinis konkursas „Kalėdinės vitrinos“ Raseinių rajone.

 

Naujienų portalas raseiniai.online kartu su partneriais: turizmo centru „Atrask Raseinius“ ir savaitraščiu „Alio, Raseiniai“ kviečia įmones, įstaigas, organizacijas šventiškai papuošti savo vitrinas.

 

Įamžinkite papuoštas vitrinas, pastatų fasadus fotonuotraukose, siųskite el. paštu konkursas@raseiniai.online iki gruodžio 20 d. 20 val.

 

Puošniausias, įdomiausias vitrinas išrinks raseiniai.online skaitytojai, atiduodami savo balsus nuo gruodžio 20 d. ir  iki gruodžio 25 d. 20 val.

 

Nugalėtoją skelbsime gruodžio 25 dienos vakarą, jam atiteks „Šeimos kepyklos“ įsteigtas prizas - šventinis šakotis. Antros ir trečios vietos laimėtojams atiteks VšĮ „Atask Raseinius“ dovanos.

 

Kilus klausimams kreipkitės el. paštu konkursas@raseiniai.online arba telefonu 8 63934990.

 

(konkurse gali dalyvauti tik viešai matomi komercinių imonių ar įstaigų kalėdiniai papuošimai). Konkurso nuostatai. (Prikabintas dokumentas)
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai