2022-06-25, šeštadienis, 10:28.     Šiandien Pagojukai saulė teka 04:54, leidžiasi 22:12, dienos ilgumas 17:18.

Teatro premjera Kaulakiuose (2)

2015-04-02, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Teatro premjera Kaulakiuose

Kovo mėn. 28 d. Raseinių rajono kultūros centras Kaulakiuose sukvietė gausų būrį  žiūrovų. Visi, maži ir dideli, nešini gėlėmis ir veiduose švytinčia šypsena, rinkosi į teatro premjerą. Po 30 metų pertraukos Kaulakiuose vėl atgimė teatras. Teatro atgimimo iniciatorė -  Raseinių rajono kultūros centro Kaulakiuose specialistė kultūrai, spektaklio režisierė Vilma Pocienė.

 

 


Kaulakių bendruomenė ir svečiai tą dieną išvydo A. Tarasonio komediją „Meilės eliksyras“. Pjesėje pasakojama komiška istorija apie meilę, kuriai nebaisios jokios kliūtys. Stebėdami spektaklį , žiūrovai gėrėjosi natūralia ir žaisminga aktorių vaidyba, kuri sukeldavo aplodismentų gausą ir juoką. Kiekvienas aktorius puikiai atliko savo vaidmenį ir sukūrė įdomų, organišką charakterį: Riauba Liūbas, nusigyvenęs bajoras – Jonas Kairaitis, Stasė, Riaubos duktė – Rasma Milašienė, Tautvila Vladas, Stasę mylintis jaunas studentas – Edmundas Globys, Pakulis Andrius, senas, nevedęs bankininkas – Bronius Stoškus, Ieva, tarnaitė – Regina Naikuvienė, Simas,tarnas – Valdas Paulauskas. Atrodė, kad ši šauni aktorių komanda vaidina tikrai ne pirmą spektaklį, nes scenoje jautėsi jų tikras, nesumeluotas bendravimas, reagavimas į partnerį ir jo pajautimas, ryškūs ir tikslūs dialogai, žaismingas ansambliškumas.

 

 


Estetiška, neperkrauta spektaklio scenografija, aktorių kostiumai nepriekaištingai derėjo tarpusavyje ir kūrė atitinkamą spektaklio atmosferą bei nuotaiką.

 

 


Džiugu, kad režisierė pirmai premjerai pasirinko nuotaikingą, nesudėtingą  veikalą, kuris ir jai, ir aktoriams leido patirti vaidybos džiaugsmą, šiltą žiūrovų priėmimą ir padėką.

 


Po spektaklio režisierę ir artistus sveikino Raseinių rajono kultūros centro direktorė Valdonė Balčaitienė,  linkėdama tolimesnės kūrybinės sėkmės ir dar daug nuostabių premjerų.  Spektaklio režisierė ir artistai už paramą, supratimą ir palaikymą dėkojo Raseinių rajono savivaldybės tarybos nariui Valdemarui Jacikui ir Pagojukų seniūnui  Antanui Valantinui.

 

 


Raseinių rajono kultūros centro mėgėjų teatro režisierė Jolanta Šimaitienė

Nuotraukos Audriaus Norkaus
 

Contact form

 

ziurove 2015-04-03 06:05:54 IP: 86.38.14.134

Sveikinu, labai patiko. Saunuoliai

 

Padėka 2015-04-02 20:56:23 IP: 88.119.197.183

Mačiau spektaklį- tikrai puikiai vaidino artistai, gražūs sceniniai rūbai, dekoracijos, komiška istorija- viskas buvo super. Praskaidrino nuotaiką, sušildė širdį. Ačiū!

Šios dienos vardadieniai