2020-02-19, trečiadienis, 22:44.     Šiandien Pagojukai saulė teka 07:45, leidžiasi 17:44, dienos ilgumas 9:58.

Vaikų stovykla Sargeliuose

2013-06-20, paskelbė Giedrius Germanavičius
Vaikų stovykla Sargeliuose

Nuo balandžio 22 d. veikia Sargelių vaikų dienos centras. Centras veiks iki gruodžio 31 dienos. Centre dalyvauja vaikai ir jaunimas nuo 4 iki 18 metų iš visos Pagojukų seniūnijos.

Pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais treniruoja Raseinių karatė Bushido klubo prezidentas Gediminas Jakubauskas nuo 10 iki 13 val. Vaikai ir jaunimas sportuoja, lavina savo kūną ir sielą.

Antradieniais, ketvirtadieniais rankų darbo amato mokina Česlovas Ališauskas. Jaunimas konstruoja stalus, suolus, pavėsinę ir kitus rankų darbus.

Kiekvieną dieną vaikai mokosi įvairiausių darbų. Jiems talkina mokytoja Rasa Pocienė.

Norėtume pakviesti studentus, psichologus, ekologus dalyvauti stovyklos veikloje. Kviečiame registruotis savanorius dirbti su vaikais ir jaunimu.


Kviečiame savanorius prisidėti prie šios gražios misijos - padėti vaikams ir jaunimui prisitaikyti prie gyvenimo įššūkių, išmokti ieškoti naujovių, skatinti verslumą, surasti save.


Taip pat laukiame ir prašome padėti rėmėjų. Norime vežioti vaikus iš visos seniūnijos, tačiau neužtenka lėšų kiek yra skirta iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Contact formŠios dienos vardadieniai